Weekendowy wypad z przyjaciółmi – Na co warto postawić?  

jacuzzi

Razem z przyjaciółmi planujecie weekendowy, zimowy wypad i nie wiecie gdzie jechać? Zimą najlepsze wrażenia są w górach. Gruba warstwa śniegu dostarcza wielu atrakcji – narty, górskie wędrówki w pięknych warunkach, termy w otoczeniu śniegu. W tym artykule powiemy nieco więcej o zaletach weekendowego wyjazdu w góry i wynajęciu domku z jacuzzi i sauną.

Góry – miejsce, które zachwyca cały rok

Lubisz góry? Może tylko uwielbiasz podziwiać je z dołu? Proponujemy wyjazd do zakopanego lub miejscowości w pobliżu, w których widoki z okna zapierają dech w piersi. Dlaczego piszemy akurat o górach? Ponieważ to one zimą wydają się być najbardziej urokliwe. Nad morzem zwykle mocno wieje, co tylko podwaja uczucie zimna. Ponadto rzadziej pada tam śnieg niż w górach, a zima bez śniegu często oznacza błoto, szarą aurę i wspomniany wcześniej wiatr. Góry są przepiękne, a ich widok nas odpręża i relaksuje. Wypad z przyjaciółmi to na pewno możliwość, aby się razem wyszaleć. A śnieg temu sprzyja! Oprócz wygłupów w śniegu można spróbować jazdy na nartach.

sauny

Postawcie na domek z jacuzzi i sauną

A co, gdy pogoda nie sprzyja górskim wędrówkom ani jeździe na nartach? Wtedy wygrani są Ci, którzy postawili na domek z jacuzzi i sauną. Takie „luksusy” są dziś na wyciągnięcie ręki dla większości osób. Szczególnie, że piszemy o wyjeździe dla kilku osób, gdzie koszty dzielą się na wszystkich po równo. Wtedy za cały domek, sauny i jacuzzi płaci się znośnie, a można korzystać do woli. Pomyśl o tym klimacie- na dworze zimno, śnieg, a wy siedzicie w saunie. Następnego dnia, lub jeszcze tego samego wchodzicie do jacuzzi. Śmiejecie się, wspominacie dawne dzieje, odpoczywacie. A jaka to przyjemność zrelaksować się w taki sposób po całym dniu wędrówki lub jeżdżenia na nartach. Oczywiście można po prostu pojechać na termy. Jest to jednak jednodniowa przyjemność kosztująca ponad 100 złotych. A co w innych dniach? Wynajmując domek, którym jest jacuzzi czy sauny można korzystać z nich codziennie.

Zobacz także